Aplikacje analityczno - raportujące

Tworzymy dedykowane aplikacje analityczno - raportujące pozwalające na gromadzenie dużych zbiorów informacji w systemach bazo-danowych, z możliwością pełnej automatyzacji raportowania. Dostęp do naszych aplikacji raportujących możliwy jest poprzez przeglądarkę internetową (aplikacje webowe).

Zapewniamy możliwość korzystania z aplikacji praktycznie z dowolnego komputera, tableta i urządzeń mobilnych, co znacząco ułatwia bieżące korzystanie z raportów w firmie i poza biurem.

W aplikacjach priorytetem jest dla nas prostota obsługi i szeroki wahlarz możliwości generowania różnego rodzaju prostych i zaawansowanych raportów, wykresów, zestawień tabelarycznych itp. Tworzymy aplikacje intyucyjne, które pozwalają na proste i szybkie wprowadzanie danych, zapewniając również możliwość automatycznego pobierania zbiorów danych z innych serwerów, aplikacji, urządzeń itp.

Wszystkie aplikacje pozwalają na dynamiczne generowanie raportów po aktualizacji informacji w bazach danych. Pozwala to w czasie rzeczywistym analizować statystyki sprzedażowe, pracę działów produkcyjnych, serwisowych itp.

Współpracujemy z zaufanymi firmami hostingowymi zapewniając dostęp do serwerów nawyższej jakości, z możliwością stosowania nowoczesnych technologii i cechujących się bardzo dużą wydajnością (aplikacje można również uruchomić na serwerach wyposażonych w szybkie dyski SSD).

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'memcached.so' (tried: /usr/local/php7.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20170718/memcached.so (/usr/local/php7.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20170718/memcached.so: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/php7.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20170718/memcached.so.so (/usr/local/php7.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20170718/memcached.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: