Strony firmowe

Strona www jest internetową wizytówką firmy, a jej rolą jest zainteresowanie użytkownika, który może być potencjalnym klientem. Tworząc strony firmowe stawiamy duży nacisk na indywidualny projekt graficzny dostosowany do branży firmy. Nie zapominamy o tym, że strona musi być nie tylko efektowna graficzne, lecz przede wszystkim prosta w obsłudze i czytelna.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego w naszej ofercie nie znajdziesz gotowych cenników dla z góry wyznaczonej liczby podstron. Końcowa cena projektu uzależniona jest od wielu czynników, takich jak stopień skomplikowania layoutu graficznego, poziom zaawansowania skryptów animacyjnych i obliczeniowych, ilości skryptów dodatkowych (np. rozbudowane formularze, integracja z Google Maps, Facebook, Twitter itp.).

Projekt strony firmowej obejmuje między innymi:

Wszystkie strony i aplikacje projektujemy jednocześnie dla komputerów stacjonarnych i laptopów, jak również dla popularnych urządzeń mobilnych, takich jak tablety, smartfony, iPhone. U nas nie dopłacasz nic za optymalizację strony na wersję mobilną - zawsze oferujemy to w standardzie.