Systemy ERP

ERP (Enterprise Resource Planning) to systemy do planowania zasobów przedsiębiorstwa, które pozwalają zintegrować wszystkie procesy zachodzące w firmie na różnych szczeblach.

Systemy klasy ERP umożliwiają optymalizację pracy na wielu płaszczyznach działalności przedsiębiorstwa, poczynając od finansów poprzez zarządzanie zasobami ludzkimi, kończąc na logistyce, a nawet produkcji.

System klasy ERP to system zintegrowany, w którego skład wchodzą narzędzia finansowo-księgowe (FK), do zarządzania kadrami (HRM), planowania zapotrzebowania materiałowego i zarządzania magazynem (MRP) oraz zarządzania relacjami z klientem (CRM) i zarządzania reklamacjami (RMA).

Moduł Magazyn
Moduł Kadry
ERP
Moduł finansowy
Moduł CRM
Moduł RMA

Nasze systemy ERP są oprogramowaniem modułowym, składającym się z niezależnych, choć w pełni ze sobą współpracujących aplikacji i tworzą zintegorwany system zarządzania przedsiębiorstwem.

W zależności od potrzeb firmy możemy opracować dowolną ilość modułów, obsługujących również etap śledzenia transportowanych towarów i dostaw, zarządzanie stanami magazynowymi z bieżącym przekazywaniem informacji do dystrybutorów, sklepów on-line, przedstawicieli handlowych.

W każdej chwili istnieje możliwość rozbudowy systemu o dodatkowe moduły zintegrowane z jedną, spójną bazą danych.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'memcached.so' (tried: /usr/local/php7.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20170718/memcached.so (/usr/local/php7.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20170718/memcached.so: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/php7.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20170718/memcached.so.so (/usr/local/php7.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20170718/memcached.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: